Hakkımızda

SEPURE , alanında uzman kişilerden oluşan Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Hizmetleri ekibidir.  SEPURE ekibi ,bilgi güvenliği sektörünün tamamen terzi işi ve niş hizmetlere ihtiyacı olduğu inancıyla , 20 yıllık tecrübenin ışığında % 100 yerli sermaye ile oluşturulmuştur.  
 
SEPURE  , müşterileri için geniş kapsamlı bilgi güvenliği testleri , oldukça detaylı zaafiyet değerlendirme raporları ile testler ve değerlendirmelerin sonuçları doğrultusunda müşteriye özel güvenlik önlem önerileri sunar. Müşterilerin talepleri doğrultusunda işletmelerin kritik altyapılarının , web uygulamalarının, kurum içi iletişim ve işletim sistemlerinin , gizli ve ticari bilgilerinin ve müşterileri ile olan süreçlerinin güvenliğini ve sürekliliği sağlamak için gerekli hizmeti de sağlamaktadır.  
 
Bilişim Teknolojileri Sağlayıcılar (Vendor) ve markalardan bağımsız hizmeti temel alan SEPURE ekipleri , işletmenizin bugüne kadar geliştirdiği kurumsal kültür ve hafızaya saygı duyar ve temelde mevcut mimariler ve tercihler üzerinden proje üretirken aynı zamanda gelişen güvenlik ihtiyaçları ve teknolojiler doğrultusunda yine işletmelerin yapısına uygun ve çözüme özel farklı alternatifleri de müşterilerin talep ve onayları doğrultusunda projelere dahil edebilmektedir. 
 
Siber Güvenlik hizmeti sunan ekiplerin yetkinlikleri, sistemlerinizi doğru test edebilmeleri ve etkin çözüm önerileri sunabilmeleri ile ölçülebilmektedir. Ekiplerin gücü ve etkinlikleri de bireysel yeteneklerin gelişmiş bir sistem dahilinde kollektif  değerlendirilmesi ile ortaya çıkabilmektedir. Şüphesiz siber dünyada kabul edilen en önemli yetkinlik seviyelerinden biri de  yayınlanan güvenlik açıkları ve konuşmacı olarak davet edilen etkinliklerdir.  Sepure ekipleri, dünya çapında kabul edilmiş en fazla güvenlik açığı yayınlayan Türk uzmanlardan oluşmaktadır. Aynı şekilde, dünyanın birçok saygın etkinliğinde konuşmacı olarak çağrılma onuruna sahiplerdir.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Sepure Bilişim Sistemleri Teknoloji İnşaat San. ve Tic. A.Ş.;

İş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve aşağıdaki 5 maddeyi benimsemiştir:

 

- Bilgi güvenliği yönetim sistemimizi kurarken yarattığımız dokümanların sürekli iyileştirilmesi,

- Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere koşulsuz uyulması,

- Bilgi varlıklarına yönelik risklerin farkında olunması ve bunların sistematik olarak yönetilmesi,

- Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak amacıyla gerekli eğitim ve çalışmaların yapılması

- Bilgi güvenliği sisteminin üç ana öğesi olan gizlilik, bütünlük, ve erişebilirlik kurallarına uygun bir şekilde risklerin değerlendirilmesini ve iyileştirilmesini desteklenmesi

 

            Üstte yer alan başlıklarda ki faaliyetlerimizi, uyguladığımız diğer yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yönetilmesini sağlayarak kurum içerisinde oluşabilecek güvenlik ihlallerinde gerekli yatırımları yönetim olarak desteklemek ve devamını sağlamak    Taahhüdümüzdür.

SEPURE BİLİŞİM SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş FİRMASI KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN BİR ANLAYIŞLA;

·       Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, ulusal ve uluslararası standart ve şartlara bağlı, teknoloji ve kaliteli hizmet açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

·       Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir.

·       Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

·       Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

·       Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.